Rixos Sharm el Sheikh *****, Egyiptom

Úticél: Egyiptom, Sharm El Sheikh
Szállás típus: Hotel *****
Ellátás: Ultra All Inclusive
Utazás módja: Repülővel
Időtartam: 7 éj
Típus: Üdülés - nyaralás
Indulás: 2025-06-14

 

Hotel leírás:

Fekvése: A nemrég felújított 5*-os Rixos Sharm el Sheikh luxus szálloda Nabq Bay központjától kb. 400 m-re, Naama Bay központjától kb. 22 km-re, az egyiptomi sharm el sheikhi nemzetközi repülőtértől kb. 8 km-re fekszik, közvetlenül a tengerparton. A hotel csak felnőtt vendégeket fogad (18+).

Szobák: Az elegáns Rixos Sharm el Sheikh hotel 695 szobával és lakosztállyal rendelkezik, melyek mindegyike légkondicionált, televízióval, telefonnal, WiFi csatlakozási lehetőséggel, széffel, minibárral, tea- és kávékészítéshez szükséges eszközökkel, a fürdőszoba hajszárítóval felszerelt. A szobák egy részéhez erkély vagy terasz tartozik.

Szolgáltatások: Éttermek, bárok, medencék, aquapark, SPA és wellness szolgáltatások (masszázs, szauna, törökfürdő, gőzfürdő), szépségszalon, fitneszterem, teniszpálya, strandröplabda, focipálya, kosárlabdapálya, darts, biliárd, boccia, aerobic, sakk, búvárközpont, WiFi csatlakozási lehetőség, konferenciaterem, videójátékok, mozi, szórakoztató programok. Egyes szolgáltatásokat csak külön térítés ellenében vehetnek igénybe a nyaralók!
|
|Ellátás: Ultra all inclusive.

A weboldalon szereplő Rixos Sharm el Sheikh szobaképek illusztrációi, csak mintaként szolgálnak.

Program leírás:

Választható turnusok: 8 nap - 7 éj / 15 nap - 14 éj

1. NAP:
|Budapest / Sharm El Sheikh:
|
Elutazás Sharm El Sheikh-re charter járattal vagy menetrend szerinti járattal. Érkezés után transzfer a szállodába. Szabadprogram. Vacsora és szállás Sharm El Sheikh-en.

|
|2-7. / 2-14. NAP:
|Sharm El Sheikh:

|Reggeli után szabadprogram. Fakultatív programlehetőség: Szt. Katalin Kolostor, Mózes-hegyi túrázás, Színes kanyon szafari stb. Vacsora és szállás Sharm El Sheikh-en.
|
|8. / 15. NAP:
|Sharm el Sheikh / Budapest:

|Transzfer a repülőtérre, hazautazás. 

A csomagár tartalmazza: 7 vagy 14 éjszaka szállást a választott szállodában a megadott ellátással, repülőjegyeket (BUD-SSH-BUD) útvonalon, az adókat és illetékeket, a repülőtéren magyar nyelvű asszisztenciát és a repülőtéri transzfereket.

A csomagár nem tartalmazza: a vízum díjat, az útlemondási biztosítást, az utasbiztosítást.

Várható menetrend:

Leírás összecsukása
Szűrje tovább az árakat dátum, vagy szobatípus szerint:

Az időpontokat oldalirányú "seprő" mozdulattal lapozhatja is!


vissza az előző oldalra